опубликовано 20.01.2017


Трикотаж от производителя оптом иваново

Ищите информацию по фразе "трикотаж от производителя оптом иваново"?


Видео: трикотаж от производителя оптом иваново

Что Вы можете найти на YouTube:

Покупки в Иваново ТЦ Рио | Текстиль, одеяла

Информация о трикотаж от производителя оптом иваново

Какие статьи можно найти на Google по фразе трикотаж от производителя оптом иваново:

ПРОИЗВОДСТВЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "Deva Collection" ИВАНОВСКИЙ ТРИКОТАЖ 

Производство женской и мужской одежды. Оптовые цены от производителя.  Одежда из трикотажа оптом    

            Телефон и адрес для обработки заявок:   +7(920) 356-52-50   ereminovich@mail.ru

ивановский трикотаж от производителя, одежда опт иваново, трикотаж иваново оптом, женская одежда оптом иваново, производство одежды иваново  

ГЛАВНАЯ    ПОКУПАТЕЛЯМ      КАТАЛОГ      КОНТАКТЫ     ПРАЙС    РАЗМЕРЫ

Source: http://www.rolab.pl/kurtyny-dymowe/
Automatyczna kurtyna dymowa SD60

Kurtyny dymowe SD60 są całkowicie grawitacyjnymi kurtynami typu „fail-safe” zaprojektowanymi z wykorzystaniem najnowszej technologii elektronicznej. W rezultacie system SD60 jest jednym z najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie oszczędnych systemów na rynku.

W celu ustalenia górnego położenia kurtyny sterowanie ogranicznikami zostało zastąpione systemami ograniczającymi górną pozycję kurtyny. Silnik 24V wciąga kurtynę do momentu, aż dolna listwa oprze się o dolną stronę obudowy. Prąd pobierany przez silnik zaczyna rosnąć, co zostaje wykryte przez układ sterowania silnikiem, który stopniowo zmniejsza napięcie do poziomu podtrzymania wynoszącego około 4 V.

Po otrzymaniu sygnału pożaru lub testu napięcie podtrzymania silnika zostaje przywrócone. Ciężar dolnej listwy zmusza uzwojenia silnika do powrotu, wytwarzając wsteczną siłę elektromotoryczną. To urządzenie zapewnia kontrolowane opadanie kurtyny nawet w przypadku całkowitego zaniku zasilania.

Opisana metoda działania powinna być zawsze wykorzystywana do uruchamiania systemu. Ponieważ jeżeli kurtyna jest włączana w normalnych warunkach testowych z sieci elektrycznej lub z baterii oznacza, że kurtyna zadziała, kiedy będzie zasilana. Nie potwierdza zaś możliwości bezpiecznego działania w razie awarii (fail-safe).

Tkanina kurtyny ma splot "Panama", zapewniający równiejszą powierzchnię i umożliwia ściślejszy przeplot brzegów tkaniny. Wytrzymałość na rozciąganie tkaniny o splocie Panama jest 10% większa niż innych tkanin ze względu na ciągłe napięcie wątku. Dodatkowa wytrzymałość zapewnia utrzymanie kształtu kurtyny podczas zwijania na rolkę.

Kurtyny dymowe mogą być instalowane na wolnej krawędzi, aby zapobiec przedostawaniu się dymu z pożaru na niższym piętrze. Kurtyny w tym przypadku zostały zainstalowane wewnątrz fasetowych obudów pozwalając na stworzenie wygiętego profilu przy użyciu oddzielnych rolek.

Fasetowa obudowa została skonstruowana, aby luka krawędziowa niezachodzących na siebie kurtyn spełniała wymagania normy EN12101-1:2006.

Przy użyciu kurtyn automatycznych można tworzyć zbiorniki dymu. Kurtyny opuszczą się do wcześniej ustalonej wysokości większej od obliczonej wysokość warstwy dymu wytworzonego przez otaczający pożar.

Głębokość zbiornika jest ustalana w oparciu o to ile dymu może być usuniętych wyciągiem lub jak długo będzie się utrzymywać warstwa dymu. Wysokości opadnięcia kurtyny nie utrudnia ucieczki z tego obszaru.

Kurtyny dymowe są często stosowane jako ekrany kanałowe. Gorący dym nie będzie mógł przesuwać się poprzecznie wokół atrium.

Zamiast tego kierunek ruchu dymu zostanie skierowany w górę pod sufit, skąd może być bezpiecznie odprowadzony.

Schody ruchome mogą stanowić bezpośrednią drogę dla dymu na piętra powyżej. W ramach projektu pokazanego po lewej stronie automatyczne kurtyny dymowe zostały zainstalowane z trzech otwartych stron schodów ruchomych.

Po otrzymaniu sygnału alarmu przeciwpożarowego kurtyna wzdłuż otworu opuści się do pełnej wysokości, a dwie końcowe kurtyny opuszczą się częściowo, do momentu zadziałania hamulca w silniku. Częściowe opuszczenie zapobiegnie przedostaniu się gorącego dymu na piętro powyżej, a także umożliwi zejście z ruchomych schodów.

Specyfikacja obudowy głowicy: Materiał: stal ocynkowana 1,2 mm Wykończenie: Opcjonalna powłoka proszkowa Opcjonalnie stal nierdzewna Dostęp: Zdejmowana pokrywa Wymiary: (opuszczenie do 3 m) Typ A: 150 mm x 150 mm Typ B: 250 mm szerokości x 150 mm wysokości Typ C: 150 mm szerokości x 250 mm wysokości

Ze względu na problemy spowodowane przez silniki cylindryczne z krańcówkami, nasz system SD60 wykorzystuje automatyczne systemy ograniczania prądu do określenia górnego położenia kurtyny. 

Silnik 24V wciąga kurtynę do momentu, aż dolna listwa zostanie wciągnięta na żądaną wysokość. Prąd pobierany przez silnik zaczyna rosnąć, co zostaje wykryte przez układ sterowania silnikiem, który stopniowo zmniejsza napięcie utrzymując dolną listwę w górnej pozycji. Fizyczną przeszkodą może być:

Typ A: Dolna listwa dochodząca do obudowy głowicy. Typ B: Listwa blokująca dochodząca do obudowy głowicy, pozostawiająca listwę dolną na poziomie sufitu. Typ C: Dolna listwa dochodząca do sufitu*.

Obudowa głowicy zwykle jest podwieszona pod płytą połączoną kształtownikami metalowymi z prętami gwintowanymi. Pomiędzy górną częścią obudowy głowicy a płytą konieczne może być zainstalowanie wypełnienia, aby zapobiec przedostawaniu się dymu nad obudową głowicy ponad sufitem podwieszanym. Wypełnienie może być wykonane z tej samej tkaniny, co kurtyna i mocowane jest do górnej części obudowy głowicy i płyty powyżej.

Source: http://xn----7sbbfb0aidbije6aoh3amwe.xn--p1ai/